Kompetentny uczeń na rynku pracy

Aktualności

poniedziałek, 21 listopada 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy przyjmowanie formularzy rekrutacyjnych (wraz z testem i ankietą) do Projektu. Wszystkie informacje i dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji są do pobrania w zakładce "Rekrutacja". Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie projektu, a także do kontaktu z naszymi pracownikami. Podpisane dokumenty należy złożyć do 25.11.2016 do godziny 12.00.

czwartek, 3 listopada 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że prowadzimy rekrutację do Projektu. W siedzibie Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie, w dniu 09.11.2016 r. odbędzie się spotkanie informacyjno-promocyjne z osobami zainteresowanymi uczestnictwem w projekcie. Zainteresowanych zapraszamy.

środa, 5 października 2016 r.

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 września 2016 roku rozpoczęliśmy realizację Projektu „Kompetentny uczeń na rynku pracy”, zapraszamy do udziału uczniów Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie, klas I-III technikum ogrodniczego dla kierunków technik: ogrodnik, weterynarii, technologii chemicznej, architektury krajobrazu.